Pazar Belediye Başkanlığı » Mera Anlaşmazlığı Çözüme Kavuştu


PAZAR BELEDİYE BAŞKANI

ERDOĞAN YILMAZ

 
Mera Anlaşmazlığı Çözüme Kavuştu
Paylaş:  
 

Vali Mustafa Taşkesen ,  meranın  kullanımı konusunda anlaşmazlık yaşayan Çiftlik ve Ovayurt Köylülerini uzlaştırdı.

Pazar ilçesine bağlı Ovayurt ve Çiftlik Köylüleri arasında bir süredir yaşanan mera anlaşmazlığı son buldu. İlçeye giden Vali Mustafa Taşkesen Pazar Kaymakamlığı’nda tarafları dinledikten sonra beraberinde Pazar Kaymakamı Sinan Başak, Pazar Belediye Başkanı Şerafettin Pervanlar, Turhal Belediye Başkanı Yılmaz Bekler, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü M. Ali Yavaş, Çiftlik Köyü Muhtarı Mehmet Yanar ve Ovayurt Köyü Muhtarı Ali Yaman’la birlikte anlaşmazlığın yaşandığı araziye gitti.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü M. Ali Yavaş’tan mera ile ilgili bilgiler alan ve Köy Muhtarlarını dinleyen Vali Taşkesen, tarafları meranın kullanımı konusunda uzlaştırdı.

[Best_Wordpress_Gallery gallery_type=”slideshow” theme_id=”1″ gallery_id=”22″ sort_by=”order” order_by=”asc” slideshow_effect=”fade” slideshow_interval=”5″ slideshow_width=”800″ slideshow_height=”500″ enable_slideshow_autoplay=”0″ enable_slideshow_shuffle=”0″ enable_slideshow_ctrl=”1″ enable_slideshow_filmstrip=”1″ slideshow_filmstrip_height=”90″ slideshow_enable_title=”0″ slideshow_title_position=”top-right” slideshow_enable_description=”0″ slideshow_description_position=”bottom-right” enable_slideshow_music=”0″ slideshow_music_url=”” watermark_type=”none” watermark_link=”http://web-dorado.com”]


Paylaş: